Oferta TV bez przywiązania – jakie paczki tematyczne wybrać dla siebie?

Choć Internet powoli przejmuje władzę również nad tradycyjną telewizją, to oferty TV bez przywiązania zachęcają użytkowników do wyboru paczek tematycznych dostosowanych do ich indywidualnych upodobań. Telewizja przez Internet – do doskonałe rozwiązanie, które łączy tradycyjne medium z nowoczesnym.

Telewizja przez Internet cieszy się coraz większą popularnością. Szczególnie, że wybieranie dowolnych pakietów kanałów TV z reguły wiąże się ze sporymi oszczędnościami.

Jak działa telewizja przez Internet?

INEA oferuje telewizję HIWAY dostępną po podłączeniu bezprzewodowego dekodera przez Wi-Fi, dlatego musi zapewniać niezawodny światłowód. Kompaktowy dekoder pozwala m.in. na dostęp do kanałów liniowych, aplikacji YouTube, a także zasobnej biblioteki VOD. W dodatku urządzenie ma możliwość bezprzewodowego połączenia się z Internetem. A co to oznacza? To, że urządzenie nie musi być podłączone kablem do źródła sygnału – wystarczy szybkie Wi-Fi i kabel HDMI do telewizora.

Telewizja przez Internet to komfort w oglądaniu. Dzięki nowoczesnym funkcjom dekodera, pozwala odtwarzać program do 7 dni wstecz, nagrywać oraz przewijać do początku aktualnego programu, a także wyszukiwać kanały po gatunkach.

Ty decydujesz, co oglądasz i za co płacisz

Najpierw zaczynamy od paczki START, a kolejne dodajemy lub odejmujemy, bez przywiązania. To znaczy, że możemy wybierać paczki tematyczne i zmieniać je, kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę. Paczka START zawiera 51 kanałów, a do niego dobieramy kolejne, które wydają się dla nas najbardziej interesujące.

Kiedy oglądamy dużo filmowych hitów, warto włączyć paczkę HBO+ i HBO GO, a paczka KIDS sprawdzi się, gdy w rodzinie mamy dzieci. Fani aktywności fizycznej powinni zaś wybrać paczkę, który da im dostęp do wielu kanałów sportowych.

Jakie programy są dostępne jeszcze w paczkach tematycznych? Dokumentalne i przyrodnicze, informacyjne, muzyczne oraz obcojęzyczne. W ofercie TV bez przywiązania dostępne są przeróżne paczki kanałów. Miłośnicy dobrego kina powinni wybrać paczkę FILM, która daje do wyboru

5 kanałów, a jej koszt wynosi zaledwie 9,90 zł miesięcznie. Pakiet ten daje dostęp nie tylko do klasyki, ale i do hitów filmowych przez całą dobę. Z kolei opcja KIDS i DOCUMENT to 6 różnych kanałów, SPORT – to 10 kanałów. Warto więc zastanowić się, czego będziemy potrzebowali, a jeśli zmienimy zdanie, możemy wybrać inne paczki tematyczne – to bardzo wygodne!

Poprzedni artykułCertyfikat SSL – dla kogo?
Następny artykułKampanie reklamowe w Internecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj