5 cech, jakie powinien mieć dobry abonament komórkowy dla firm

Telefonia dla firm to niezbędna usługa, z której korzysta każdy biznes – bez względu na rozmiar i branżę. Możliwość swobodnego porozumiewania się pomiędzy pracownikami oraz z klientami to absolutna podstawa, bez której nie przetrwa na dłuższą metę żadna firma. Podpowiadamy, jakich 5 cech powinien mieć abonament komórkowy dla firm.

Po pierwsze – wygoda

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i decydujesz się na abonament komórkowy dla firmy, znaczy to, że cenisz sobie wygodę. Wybór firmowego telefonu na kartę jest mniej komfortowy ze względu na konieczność doładowywania środków, których w awaryjnych sytuacjach może zabraknąć. Zdecydowanie wygodniej jest wybrać abonament komórkowy dla firm – dzięki niemu możesz raz w miesiącu opłacać fakturę bez obaw o doładowania i problemy z limitem środków. Wyobraźmy sobie konieczność comiesięcznego fakturowania doładowań dla kilkudziesięciu telefonów na karty w firmie… Bardzo żmudna praca!

Po drugie – oszczędność pieniędzy

Telefonia dla firm w abonamencie to także oszczędności finansowe. Takie rozwiązanie pozwala zmniejszyć koszty w firmie – podpisując umowę, możemy liczyć na korzystne rabaty i bogaty zakres oferty. Dopasowując abonament komórkowy do potrzeb firmy możemy zyskać większy pakiet nielimitowanego Internetu, rozmów i SMS-ów i pozostać w stałym kontakcie z pracownikami oraz klientami.

Po trzecie – niezawodność

Telefonia dla firm to narzędzie pracy i powinno być niezawodne. Dlatego wybierzmy usługi najwyższej jakości i takie, które zapewniają ogólnopolski zasięg. Jeśli zagraniczne podróże służbowe i delegacje to codzienność w firmie, warto postawić na operatora, który zapewnia roaming zagraniczny. Dzięki temu w krajach UE możemy korzystać z telefonu tak samo, jak w kraju – bez utraty pakietu Internetu oraz nielimitowanych połączeń i SMS-ów. W ten sposób zapewniamy firmie i jej pracownikom optymalne warunki do działania. Jeśli zdecydujesz się na komórkową telefonię dla firm w ramach abonamentu w INEA, otrzymasz w pakiecie możliwość aktywowania usług zarówno z numeracją INEA, jak i przenosząc numer od innego operatora. INEA jest operatorem MVNO (Mobile Virtual Network Operator) i oferuje usługi we współpracy z P4 (Play), zapewniając ogólnopolski zasięg w oparciu o sieć Play.

Po czwarte – nielimitowane rozmowy i SMS-y

Operatorzy komórkowi często oferują nielimitowane rozmowy w ramach abonamentu. Podobnie jest w INEA Gwarantuje nielimitowany czas rozmów (pakiet no limit na połączenia głosowe w Polsce, choćby miały one trwać dziesiątki godzin), a także pakiet no limit na SMS-y.

Po piąte – nielimitowany Internet

Nielimitowany Internet to kolejna ważna kwestia przy wyborze telefonii komórkowej dla firm.

INEA oferuje możliwość wyboru dodatkowych pakietów na Internet mobilny, dzięki czemu liczba internetowych gigabajtów staje się praktycznie nieograniczona.

Jeśli chcesz zapewnić efektywną i wygodną pracę w swojej firmie, zadbaj o wybór abonamentu komórkowego dopasowanego do potrzeb biznesowych. Telefonia dla firm powinna być niezawodna, zapewniać oszczędność czasu i pieniędzy, a przede wszystkim ułatwiać kontakt wszystkim pracownikom.

Poprzedni artykułKorzyści spotkań biznesowych
Następny artykułIle właściwie wynosi cena prądu w Polsce?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj