Ekran Samsung Onyx LED – wyświetlacz do zastosowania w kinach

ekran samsung onyx led wyswietlacz do zastosowania w kinach

Ekran Samsung Onyx LED to świetna jakość obrazu, który daje szanse niezapomniane wra-żenia wizualne. Wyświetlacz ten doskonale sprawdzi się w kinach – także tych profesjonal-nych domowych.

Świetna jakość obrazu dzięki ekranowi Samsung Onyx LED

Ekran Samusng Onyx LED przeznaczony jest przede wszystkim do sal kinowych, gdzie potrzebny jest wysokiej jakości profesjonalny sprzęt. Wyświetlacz ten charakteryzuje się wiernie odwzorowanymi, doskonałymi barwami, bez żadnych rozmazań czy zniekształceń. Ekran oferuje też rozwiązanie Ultra Conrast, które poprawia rozdzielczość obrazu, dzięki czemu pokazywane treści są dokładnie odwzorowane w czerniach.

W ekranie zastosowano technologię udoskonalenia obrazu High Dynamic Range, dzięki czemu prezentowane obrazy są niezwykle jasne,. To sprawia, że prezentowane treści są jeszcze bardziej wyraziste, a szczegóły widoczne.

Samsung Onyx LED gwarantuje wysoką jakość wrażeń wizualnych. Jest to swoista rewolucja, która wpływa na obraz. Dzięki ekranowi wyświetlane obrazy prezentują się jeszcze lepiej, a to za sprawą obrazu w jakości 4K w HDR. Jego jasność szczytowa dochodzi do 500 nitów –.

Ekrany LED firmy Samsung to ekrany wielkoformatowe. Poprzez swoje właściwości odwzorowują rzeczywistość. Samsung Onyx zaprojektowano tak, by pozbawiony był elementów rozpraszających uwagę. Chodzi o to, by widz skupiał się przede wszystkim na prezentowanej na wyświetlaczu treści, a nie na samym urządzeniu. Twórcy urządzenia poprawili też spójność treści, by można było dostrzec na nim detale, które w zwykłym kinie oraz ekranach domowego użytku byłyby niedostrzegalne.

Obraz dzięki ekranowi Onyx LED jest bardziej realistyczny, co wzmaga emocje widzów. Wówczas da się bowiem odnieść wrażenie, jakoby prezentowany obraz był na wyciągnięcie ręki., ulegając poczuciu, że jest on prawdziwy. Autentyczność doznań jest więc. Ekran LED od Samsunga synchronizuje się z audio generowanym przez system JBL Sculpted Surround Sound firmy HARMAN, zapewniając widzom niezwykłe wrażenia wizualno-dźwiękowe.

Ekrany LED nie tylko w kinach

Wyświetlacz LED, który zapewnia wysokiej jakości obraz, można spotkać już nie tylko w kinach. Coraz częściej wykorzystywane są np. w prezentowanych w przestrzeni publicznych reklamach – Outdoor LED (jeśli są na zewnątrz) lub Indoor LED (we wnętrzach). Wyświetlacze LED przyciągają wówczas uwagę odbiorców właśnie ze względy na najwyższą jakość bodźców wizualnych.

Duże firmy także często inwestują w tego typu technologie, bowiem są znacznie lepsze niż zwykłe ekrany i często ułatwiają pracę oraz przekazywanie informacji – np. podczas konferencji.

Artykuł powstał przy współpracy z Samsung.

Poprzedni artykułSkradzione pieniądze z konta – co dalej?
Następny artykułMieszkanie od dewelopera pod klucz – o czym warto pamiętać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj