Ile zapłacimy za wykończenie mieszkania pod klucz w Warszawie?

Usługi takie jak wykończenie mieszkania pod klucz cieszą się rosnącym zainteresowaniem. To atrakcyjna alternatywa dla standardu deweloperskiego, który wymaga wykonania dodatkowych prac. Ile kosztuje wykończenie pod klucz w Warszawie?

Gdy chcemy kupić mieszkanie w stanie deweloperskim, przed przeprowadzką będziemy musieli wykonać dodatkowe prace polegające na wykończeniu wnętrza. Obejmują one najczęściej malowanie ścian, kładzenie podłogi wraz z montażem listew, kompletne wykonanie łazienki i kuchni czy montaż drzwi wewnętrznych. Zatem przed przeprowadzką najczęściej należy poświęcić kilka miesięcy na to, aby wykończyć nową nieruchomość. Nie jest to jednak konieczne – alternatywnym rozwiązaniem jest wykończenie pod klucz w Warszawie oraz w innych miejscowościach, czyli usługa, która polega na wykonaniu powyższych prac przez ekipę współpracującą z deweloperem.

Dlaczego warto zdecydować się na mieszkanie pod klucz?

Generalnie, usługa taka jak wykończenie pod klucz w Warszawie jest bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto chciałby kupić mieszkanie od razu gotowe do przeprowadzki – bez potrzeby szukania ekipy wykończeniowej czy prowadzenia prac we własnym zakresie. Naszym jedynym zadaniem będzie wtedy wybór odpowiednich materiałów z katalogu, co można wykonać także w towarzystwie projektanta wnętrz, aby uzyskać optymalny efekt. Dodatkowo, wykończenie pod klucz w Warszawie to także oszczędność czasu – odbiór może nastąpić szybciej niż przy wykończeniu mieszkania w stanie deweloperskim. Wykończenie to można także skredytować, gdy chcemy skorzystać z oferty kredytu mieszkaniowego.

Koszty wykończenia pod klucz – ile trzeba zapłacić?

Zatem, ile może nas kosztować wykończenie pod klucz w Warszawie? Koszty zależne są głównie od wybranego pakietu wykończeniowego oraz od metrażu nieruchomości. Najtańsze wykończenie pod klucz to koszt od około 500 złotych za metr kwadratowy. Zatem kompleksowe wykończenie mieszkania o metrażu 40 metrów kwadratowych będzie kosztowało nas wtedy dodatkowe 20 tysięcy złotych. W ofertach deweloperów można znaleźć jednak bogatsze pakiety wykończeniowe, które obejmują większą liczbę materiałów do wyboru i szerszy zakres prac. Wtedy koszty mogą wzrosnąć już do 1000 złotych za metr kwadratowy nieruchomości.

Poprzedni artykułJak wybrać laptopa?
Następny artykułDo czego służy wózek widłowy elektryczny boczny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj