Strona internetowa na TV? Słów kilka o RWD

Wszyscy przeglądają różnorodne witryny za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a ostatnio także przy użyciu smartfonów i tabletów. Jednakże przy dynamicznym rozwoju technologii ilość urządzeń, przy pomocy których można m.in. śledzić najnowsze informacje, oglądać ciekawe filmy lub robić zakupy on-line, stale rośnie i w tej chwili ilość przyrządów jest bardzo duża. Niektóre z środków są w miarę standardowe, ale są też i takie, które jeszcze kilka lat temu nie były nawet w sferze myśli twórców.

Komfortowe przeglądanie stron internetowych

W wielu obiektach coraz mocniejszy nacisk kładzie się na to, żeby osoby tam przebywające mogły korzystać z możliwości przeglądania witryn przy jednoczesnym np. ćwiczeniu. Część przyrządów jak rowery stacjonarne mają wyświetlacze ze specjalnym interfejsem, dzięki któremu można przeglądać różne strony internetowe Wrocław w trakcie wykonywania czynności treningowych, bez konieczności wykonywania przerw. W czasie podróży samolotem także można przeczytać różne bieżąco aktualizowane informacje na ekranie zamontowanym na siedzeniu, a także w samochodzie np. na środkowej konsoli lub zagłówku. Coraz większą popularnością cieszą się interaktywne stoły z dotykowym ekranem, które działają jak zwyczajne komputery, ale można też przeglądać Internet przy np. wykonywaniu codziennych czynności jak np. jedzenie, pisanie na kartce papieru, czy też granie.

Dziś różni producenci prześcigają się w różnych pomysłach na przeglądanie witryn w każdym miejscu i za pomocą każdego środka elektronicznego. Jednym z najciekawszych są zegarki, które posiadają ciekłokrystaliczny ekran i wbudowany rysik, za pomocą którego można pisać i przeglądać różne podstrony. Na razie możliwości są ograniczone, ale z pewnością technologia się rozwinie i możemy się spodziewać zalewu tego typu wyrobów. Także sprzęty gospodarstwa domowego jak np. lodówka lub kuchenka są idealnym miejscem do wbudowania ekranu i routera, przy pomocy których można korzystać z dobrodziejstw globalnej sieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu gotowanie i przyrządzanie posiłków nie będą nudne. Niektórzy producenci oferują także notesy z wbudowanym ekranem umożliwiające zarówno zapisywanie różnych informacji na papierze, jak i przeglądanie np. różnych portali informacyjnych.

Strona internetowa gotowa na przyszłość

Czego możemy się spodziewać w najbliższych latach? Z całą urządzeń, za pomocą których będzie można przeglądać strony internetowe we Wrocławiu będzie więcej, np. okulary ze specjalnie wbudowanym ekranem lub długopisy z rozwijanym ekranem i odbiornikiem internetowym. Kreatywność producentów z roku na rok jest na coraz większym poziomie i z pewnością na rynek zostaną wpuszczone urządzenia, o których nawet nie myśleli najwięksi specjaliści od technologii.

Poprzedni artykułIle właściwie wynosi cena prądu w Polsce?
Następny artykułJak usprawnić pracę magazynu? Poznaj program magazynowy enova365

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj