Jak usprawnić pracę magazynu? Poznaj program magazynowy enova365

Praca na magazynie i wszystkie procesy logistyczne muszą być odpowiednio zaplanowane i zorganizowane. To, w jakim stopniu efektywny jest magazyn, może wpływać na inne obszary działalności oraz na to, jak jest postrzegana firma wśród klientów.

Jeżeli chcemy, by nasz magazyn był przemyślany, a praca w nim była efektywniejsza, warto zaopatrzyć się w dobry program magazynowy.

Czym powinien charakteryzować się dobry program magazynowy?

Istotną funkcją jest możliwość planowania i generowania zamówień. Mając informacje na temat stanów magazynowych (tego, gdzie umiejscowione są towary i ile ich jest) można szybciej skompletować zamówienia. Jest to również duże ułatwienie, kiedy musimy przygotować miejsce na kolejną dostawę bądź robimy inwentaryzację. Dysponując takim rozwiązaniem, praca z pewnością będzie prostsza, a w magazynie będzie porządek.

Jeżeli nasza firma zajmuje się produkcją, to warto zainteresować się oprogramowaniem, pozwalającym na monitorowanie i planowanie produkcji. Wszystkie wymienione funkcje ma program enova365, dlatego przyjrzyjmy mu się bliżej.

Poznaj enova365 i sprawdź, jak pomoże twojej firmie

Program do zarządzania firmą enova365 jest specjalistycznym oprogramowaniem ERP, które pozwala na zarządzanie wszystkimi zasobami w firmie. Dane firmy znajdują się w jednym miejscu, a pracownicy poszczególnych działów mają do nich stały dostęp. Jakie to ma znaczenie z perspektywy pracownika magazynu?

Korzyści czerpie także kierownik, który dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu ma nie tylko pełną wiedzę na temat tego, co dzieje się w magazynie, ale może przeprowadzać różnego rodzaju analizy i raporty. Dzięki temu będzie mógł podejmować szybsze i trafniejsze decyzje.

Jakie funkcje ma program magazynowy enova365?

Warte uwagi jest to, że program enova365 wykracza poza standardowe funkcje programów magazynowych i może posiadać wszystko, czego dana firma potrzebuje. Oprogramowanie pozwoli na drukowanie etykiet z systemu, automatyzację realizacji zamówień i umożliwi szybki dostęp do danych magazynowych handlowcom znajdującym się poza siedzibą firmy. Będący w terenie przedstawiciel handlowy może wprowadzić zamówienie klienta, a pracownicy magazynu od razu mogą przystąpić do jego kompletacji. Przydatnych funkcji jest znacznie więcej i najlepiej przetestować program w wersji demo, by poznać wszystkie możliwe zastosowania oprogramowania w przestrzeni magazynowej.

Poprzedni artykułStrona internetowa na TV? Słów kilka o RWD
Następny artykułKampanie promocyjne – animacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj