Analizy i raporty w programie do faktur

Czy zastanawiałeś się kiedyś czy program do faktur może dostarczać analizy i przydatne raporty? Owszem jest to możliwe. Wystarczy skorzystać z funkcji, które zostały udostępnione w programie Faktura Small Business Handel od MEGA-TECH.

Program do fakturowania z magazynem

Faktura Small Business Handel to program magazynowy opracowany przez Mega-Tech. Program ten jest połączeniem opcji odpowiadających za wystawianie faktur i przygotowanie dokumentów magazynowych. Użytkownik oprogramowania ma więc w pakiecie narzędzie służące przygotowaniu faktur VAT, bez VAT, proform, korekt, faktur VAT marża, uproszczonych, końcowych itd. oraz innych dokumentów jak WZ, PZ, PW, RW i MM. Program FSBH jest prosty w obsłudze i sprawdza się zarówno dla małych firm, jak i średniej wielkości przedsiębiorstw. Jeżeli firma chciałaby poznać jego funkcjonalności może to zrobić za darmo i skorzystać w wersji próbnej przez okres 7 dni.

Moduł magazynowy i co więcej?

FSBH to program do wystawiania faktur, który ma moduł magazynowy, kasowy i zakupowy. W programie można wprowadzać faktury zakupowe, wystawiać sprzedażowe, przygotować JPK i zarządzać magazynem. Użytkownik szybko sprawdzi stany towarowe i przeprowadzi inwentaryzację. Program pozwala także na przygotowanie dokumentów kasowych typu KW, KP, BW i BP.

Analizy i statystyki

Ten prosty program do faktur przygotowany przez Mega-Tech to również źródło przydatnych do analizy raportów i statystyk. Przedsiębiorca, który skorzysta z programu FSBH będzie mógł wygenerować raport:

  • najlepszych i najgorszych klientów oraz sprzedawanych towarów,
  • ewidencję sprzedaży VAT,
  • nieuregulowanych należności i zobowiązań,
  • ilościowy sprzedanych towarów,
  • z zysku i marży,
  • sprzedaży według kontrahentów, usług i towarów.

Program do fakturowania może służyć nie tylko wystawianiu dokumentów, ale też dostarczać informacje niezbędne do dokonywania decyzji sprzedażowych i biznesowych. Faktura Small Business Handel to program wielozadaniowy i bardzo funkcjonalny.

Poprzedni artykułFixly pokazuje, jak poradzić sobie z remontem i naprawami
Następny artykułCzy event marketing to rozwiązanie tylko dla dużych firm? Wyjaśniamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj