Fartuch kuchenny z nadrukiem – pomysł na idealny prezent

Mimo iż odzież, która nosi kucharz, składa się z kilku różnych elementów, najbardziej kojarzony z tym zawodem jest fartuch kuchenny. Typowe fartuchy kuchenne, które noszą zawodowi kucharze są zabudowane i zapinane na guziki, mają także długie rękawy. Dla miłośników gotowania w domowych kuchniach wystarczające będą jednak fartuchy kuchenne wiązane w pasie i na szyi, zakrywające i chroniące przed zabrudzeniem dolną i górną część ciała. Nie musimy korzystać z gotowych rozwiązań kolorystycznych i stylistycznych, nic nie stoi na przeszkodzie, by posiadać fartuszek kuchenny z własnym nadrukiem. Dlaczego warto posiadać fartuch personalizowany?

Fartuch kuchenny – na co zwrócić uwagę?

Aby fartuch kuchenny dobrze sprawdzał się w swej roli, konieczne jest jego dobre dopasowanie do sylwetki ciała. Śmieszne fartuchy kuchenne posiadają możliwość regulacji przy pomocy odpowiedniego wiązania pasków w pasie i na szyi. Ważna jest także rodzaj materiału, użytego do wyprodukowania fartucha oraz jego jakość. Często w tym celu wykorzystywana jest bawełna, jednak mimo iż bardzo dobrze chroni ona przed para oraz płynami, jest jednak dość ciężka. Bardzo często stosuje się połączenie bawełny z poliestrem z dodatkowymi wzmacnianymi szwami – takie fartuszki nadają się do prania w gorącej wodzie i prasowania. Należy zwrócić także uwagę na ilość kieszeni – w kuchni często musimy schować na chwile jakiś produkt spożywczy lub sztućce, kilka dodatkowych kieszeni bywa bardzo przydatne.

Fartuch kuchenny z nadrukiem – pomysł na idealny prezent

Fartuchy z nadrukiem to doskonały pomysł nie tylko do własnego użytku, ale także na prezent. Zastosowany na nim nadruk może być śmiesznym napisem czy obrazkiem, wybranym z gotowej bazy pomysłów. Jeśli chcesz przygotować spersonalizowany produkt, wybierz wzór i dopasuj do niego imię osoby, którą chcesz obdarować. Fartuch z nadrukiem ma jeszcze jedną zaletę – kolorowe wzory potrafią ukryć plamy, powstałe w trakcie codziennej eksploatacji. Ciekawym pomysłem będzie zamówienie nadruku, związanego z popularnym programem kulinarnym na zestawie fartuszków dla całej rodziny – każdy z jej członków, zarówno młodych, jak i dorosłych mógłby wówczas z dumą nosić fartuch Masterchef.

Fartuchy kuchenne dla firmy

Kuchenne fartuchy umożliwiają zachowanie higieny i podnoszą komfort pracy, co ma niebanalne znacznie zwłaszcza w branży gastronomicznej. Zaopatrzenie całej załogi w restauracji w jednolity fartuch z własnym nadrukiem, będącym logiem firmowym dodaje prestiżu lokalowi, jest także świetnym zabiegiem marketingowym – wyeksponowana w taki sposób nazwa lokalu w połączeniu z profesjonalną obsługą łatwo zapada w pamięć klientów. Dodatkowym ułatwieniem będzie fakt, iż nie występuje tu podział na fartuchy męskie i damskie – jedynym kryterium doboru jest jego wielkość.

Poprzedni artykułInstagram dobrym sposobem promowania biznesu
Następny artykułKursy ISO — czyli dlaczego szkolenia z jakości to dobry wybór?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj